معرفی بهترین عطر های شنل

بهترین عطر های شنل
زمان مطالعه: ۶ دقیقه

برند شنل

برند شنل یک برند محبوب فرانسوی‌ است که توسط گابریل شنل (کوکو شنل) در سال ۱۹۱۰ تاسیس شد. این برند یکی از بهترین و برترین کمپانی های دنیا در زمینه های مختلفی همچون لباس، کلاه و کیف، لوازم آرایشی و بهداشتی و مخصوصا عطر است. از شهرت بیکران برند شنل همین بس است که در ۱۲۹ کشور جهان محصولات خود را عرضه می کند و طرفداران بسیار زیادی را نیز در اختیار دارد.

برند شنل

شنل در سال ۱۹۲۱ با تولید اولین عطر خود یعنی CHANEL N°۵ خط تولید عطر را افتتاح کرد و همین امر باعث شد در طول جنگ جهانی دوم شهرت‌اش حفظ شود. نکته جالب توجه این است که تولید این عطر همچنان ادامه دارد و دولت فرانسه اعلام کرده است که هر دقیقه دو باتل از این عطر که به عقیده برخی افراد نماد ناب زنانگی است، به فروش می رسد.

 

امروز و در این مطلب می‌خواهیم در رابطه با بهترین عطر های شنل زنانه و مردانه صحبت کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

بهترین عطر های شنل

یکی از ویژگی های محصولات این برند این است که همیشه کمپانی شنل، با ارائه عطر های جذاب خود مخاطبان را مجذوب و شیفته آن‌ها کرده و مشتریان را به سمت محصولات خود سوق می‌دهد.

به طور کلی بحث عطر، یک بحث کاملا سلیقه‌ای بوده نمی‌توان با معیار های دقیقی بهترین عطر های یک کمپانی را تشخیص داد؛ اما با توجه به واکنشی که از سوی مخاطبان نسبت به این محصولات داده شده است، می‌خواهیم چند نمونه از بهترین عطر های شنل را به شما عزیزان معرفی نماییم.

 

بهترین عطر های شنل مردانه

 

عطر الور هوم اسپرت شنل

اسانس عطر الور هوم اسپرت

یکی از بهترین عطر های شنل، که در سال ۲۰۰۴ توسط ژاک پولژ فرانسوی فرمولاسیون گردید، عطر الور هوم اسپرت است. هنگامی که برای اولین بار از الور هوم اسپرت اسپری می‌کنید، شگفتی هیجان انگیزی از نت های سیتروسی پرتقال و ماندارین خونی با همراهی نت های دریایی و همچنین آلدئید مشام شما را فرا می‌گیرند. این نت ها، شدیداً پر تلاطم و فعال هستند بدین شکل که هنگام مواجهه با سلول های بویایی شما، حسی از طراوت را بایتان تداعی می‌نمایند.

در قلب این عطر، آکورد های جذاب تر و همینطور قدرتمندتری حضور دارند. این بخش عطر با نت قوی فلفل آغاز شده و با نت های نرولی و سدار ادامه پیدا می‌کند.

در انتهای عطر هم نت های گوناگونی جلوه‌گر می‌شوند. نت هایی از جمله دانه تونکا، وانیل، مشک سفید، آمبر و وتیور که البته با نتی بالزامیک به نام رزین المی همراهی می‌گردند و ترکیب بسیار جذابی را تشکیل می‌دهند. این آکورد ها تقریباً گرمای دلچسبی را برای عطر متجلی ساخته و از آن شور و تلاطم اولیه عطر می‌کاهند.

 

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتر و دقیق تری را نسبت به این عطر داشته باشید، می‌توانید بر روی عبارت معرفی اسانس عطر الور هوم اسپرت شنل کلیک نمایید.

همچنین اگر مایل به خرید این عطر هستید، کافیست بر روی عبارت خرید اسانس عطر الور هوم اسپرت شنل کلیک کنید.

 

عطر بلو د شنل

عطر بلو د شنل

دیگر عطر مردانه‌ای که از بهترین عطر های شنل محسوب می‌شود، عطر فوق العاده بلو د شنل می‌باشد. رایحه بلو د شنل، شما را به یک فضای جذاب و نو گرایانه دعوت می‌کند. وقتی برای اولین بار از این عطر بر روی محل نبض خود اسپری می‌کنید رایحه های سیتروسی گریپ فروت و لیمو با همراهی نت های نعناع و فلفل صورتی به مشام شما ورود پیدا می‌کنند. این نت‌ها شور و نشاط فراوانی را در ابتدای فرایند بویایی بلو د شنل ایجاد می‌نمایند که تصورات ذهنی شما را دل انگیز تر خواهند کرد.

در نت های میانی عطر، روایح تند و قوی‌تری مثل زنجبیل، جوز هندی و البته رایحه اغوا کننده جزمین وجود دارند. این نت ها باعث می‌شوند چهره این عطر به یک چهره رسمی و بسیار جذاب تبدیل گردد.

اما وقتی به نت های انتهایی این عطر می‌رسید، شگفتی برای شما تکمیل می‌شود. گردهمایی نت های عود، وتیور، سدار، صندل وود و پچولی و البته با همراهی لابدانیوم و مشک سفید، سمفونی شگفت انگیزی از جذابیت را برایتان به ارمغان می‌‌آورند.

 

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتر و دقیق تری را نسبت به این عطر داشته باشید، می‌توانید بر روی عبارت معرفی اسانس عطر بلو د شنل کلیک نمایید.

همچنین اگر مایل به خرید این عطر هستید، کافیست بر روی عبارت خرید اسانس عطر بلو د شنل کلیک کنید.

 

عطر الور هوم ادیشن بلانش شنل

عطر شنل الور هوم ادیشن بلانش

اگر بخواهیم در چهار سطح رایحه ادیشن بلانش را بررسی کنیم، در سطح اول، آکورد تند فلفل سیاه، با فلفل صورتی از ماداگاسکار متحد می‌شود و احساسی هوشیار کننده را برای شما آغاز می‌کند. در سطح دوم رایحه‌های تازه‌ای از جمله رایحه چرم، لیمو سیسیلی، برگاموت کالابری و چوب صندل به ارمغان آورده می‌شوند که به عطر‌ عمق می‌بخشند.

سطح سوم، سازگاری آکورد‌های شرقی را با دانه تونکا برزیلی، مشک سفید، وتیور و چوب صندل معرفی می‌کند.  این سطح همچنین رایحه‌های زنجبیل و وانیل مخملی پیچیده شده در آمبر را نشان می‌دهد.

سطح چهارم، آراسته‌های چوبی از چوب سرو است که به ویژگی های مردانه این عطر می‌افزاید.

عطر ادیشن بلانش، به صورت ملموسی، احساس برانگیز و راحت است؛ طوری که از بوییدن رایحه آن خسته نخواهید شد بلکه پس از هربار استشمام شمیم آن، حس طراوت خاصی را بدست خواهید آورد.

این عطر نیز، لقب یکی از بهترین عطر های شنل را در بین آقایان برای خود انتخاب کرده است.

 

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتر و دقیق تری را نسبت به این عطر داشته باشید، می‌توانید بر روی عبارت معرفی اسانس عطر الور هوم ادیشن بلانش شنل کلیک نمایید.

همچنین اگر مایل به خرید این عطر هستید، کافیست بر روی عبارت خرید اسانس عطر الور هوم ادیشن بلانش شنل کلیک کنید.

 

بهترین عطر های شنل زنانه

 

عطر کوکو مادمازل شنل

عطر شنل کوکو مادمازل

اولین تجربه شما از کوکو مادمازل، شاید یکی از دلنشین تجربه‌ های شما در هنگام مواجهه با یک عطر باشد. تجمعی از آکورد های سیتروسی و فلورال که نوازشی لذت بخش را برای شما رقم می زنند.

هنگامی که از کوکو مادمازل بر روی محل نبضتان اسپری می کنید، با انواعی از مرکبات رو به رو می شوید؛ مرکباتی همچون پرتقال، گریپ فروت، برگاموت و همچنین عصاره‌ای ضعیف از شکوفه خوشبوی پرتقال که ظرافت را به نت های اولیه این عطر بخشیده است.

پس از گذشت چند دقیقه، نت های میانی نمایان می شوند و زیباترین سکانس کوکو مادمازل را بوجود می آورند. ترکیب نت های رز ترکی، جزمین، میموسا و گل یلانگ یلانگ، علاوه بر اینکه بسیار دلپذیر است، تاثیر فراوانی بر روی روح و روان شخص و همچنین مخاطب، می‌ گذارد.

بعد از اینکه نت های قلب کوکو مادمازل نقش آفرینی خود را به پایان برسانند، روایح درخشان پچولی، مشک سفید، وانیل، وتیور، دانه تونکا و همچنین اپوپوناکس، شروع به جولان دادن، می کنند. رایحه غالب پچولی، کمی عطر را سنگین تر کرده که این مسئله باعث به وجد آمدن مخاطب می شود.

روایح به کار رفته در کوکو مادمازل، مخصوص بانوانی‌ست که می خواهند در هرجایی بدرخشند و نشانه‌ای از مهر و عطوفت را از خود به جای بگذارند.

 

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتر و دقیق تری را نسبت به این عطر داشته باشید، می‌توانید بر روی عبارت معرفی اسانس عطر کوکو مادمازل شنل کلیک نمایید.

همچنین اگر مایل به خرید این عطر هستید، کافیست بر روی عبارت خرید اسانس عطر کوکو مادمازل شنل کلیک کنید.

 

عطر چنس شنل

عطر شنل چنس

با اولین اسپری از عطر چنس شنل روی پوست، محل نبض و یا لباس‌، متوجه بوی آناناس، گل زنبق، گیاه پتچولی، فلفل و سنبل خواهید شد. این ترکیب تند و شیرین، در شما و کسانی که این بو را استشمام می‌کنند انرژی و هیجان فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کند.

با گذشت زمان، متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازی به‌سوی نت‌های میانی خواهید شد. این نت‌ها از گل‌ یاسمین و لیمو تشکیل‌ شده‌اند. این ترکیب دوگانه، علاوه بر طراوت و شادی، انرژی و آرامش را نیز به شما منتقل می‌کند.

در ادامه و با گذشت زمان متوجه جانشینی نت‌های پایه بر نت‌های میانی خواهید شد. این نت‌ها از ترکیب مشک، گیاه پتچولی، علف وتیور و وانیل تشکیل شده‌اند. این ترکیب تند و شیرین با خنکی ملایمی که دارد، آرامش و تمرکز را به شما هدیه می‌دهد.

 

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتر و دقیق تری را نسبت به این عطر داشته باشید، می‌توانید بر روی عبارت معرفی اسانس عطر چنس شنل کلیک نمایید.

همچنین اگر مایل به خرید این عطر هستید، کافیست بر روی عبارت خرید اسانس عطر چنس شنل کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در اولین سفارش از حس برتر، 5% تخفیف بگیرید! با کد تخفیف:Firstbuy
به لیست انتظار برای موجودی این عطر بپیوندید با عرض سلام به محض اینکه این محصول در انبار موجود شود به شما اطلاع می‌دهیم، در صورت تمایل لطفا آدرس ایمیل خود را جهت با خبر شدن از موجودی این محصول ثبت کنید.
× نیاز به مشاوره دارید؟