معرفی عطرهای مناسب فصل بهار

عطرهای مناسب فصل بهار
زمان مطالعه: ۶ دقیقه

همانطور که همه می‌دانیم بهتر است با تغییر فصل سرد زمستان به فصل پر از گل و شکوفه بهار و شروع سال جدید، عطر و رایحه مورد استفاده خود را نیز عوض کنیم و عطر های بهاری را جایگزین عطر های زمستانی خود کنید.

معرفی عطرهای مناسب فصل بهار

عطر های بهاری یکی از محبوب ترین طبقه بندی از عطر هاست که طرفداران خاصی را در میان آقایان و بانوان دارند.

فصل بهار فصلی پر گل و شکوفه است که هر طرف را نگاه کنیم گل ها و شکوفه های مختلفی را می‌بینیم و عطر آن‌ها به مشام ما می‌رسد. بهار کاملا نشان دهنده طراوت، پاکی، خوشبختی و شکوفایی است. هر فردی عطر و رایحه مورد علاقه خود را دارد و واجب نیست که حتما از رایحه خاصی در هر فصل استفاده بکند.

ولی جوامع رایحه های هر فصل را از یک دیگر جدا کرده‌اند. برای مثال در بهار از رایحه‌های تلخ و گرم استفاده می‌شود و این روایح، مناسب تر با رنگ و بوی بهاری هستند. نت هایی که بیشتر با بهار همگام می‌باشند، نت هایی مثل نعناع، ریحان، شکوفه نارنجی و… هستند.

در ادامه مقاله سه عطر زنانه و سه عطر مردانه مناسب فصل بهار را به شما معرفی می‌کنیم.

 

عطر‌های بهاری مردانه

۱- اسانس عطر کرید وایکینگ (Creed Viking)

کرید وایکینگ

اسانس عطر کرید وایکینگ یک عطر محبوب با طبع ملایم، شور و شیرین و مناسب فصل بهار است. این محصول یکی از عطر های بهاری مطلوب برند کرید که توسط عطار مشهور اولیور کرید طراحی و در سال ۲۰۱۷ به بازار عطر عرضه شد.

کرید وایکینگ یک عطر مردانه جذاب است که در گروه بویایی معطر چوبی قرار دارد. این عطر از ماندگاری بسیار خوب و پراکندگی متوسطی برخوردار است. این عطر مردانه با بوی فلفل صورتی، ترنج کالابریا و لیموی سیسیل آغاز می‌شود. با گذشت زمان و شروع رایحه میانی، بوی نعناع و رز بلغاری به مشام می‌رسد.

نت ‌های پایانی هم ترکیبی از چوب صندل، خس‌خس،‌ نعناع هندی و اسطوخدوس است که رایحه ای خاص و منحصر به فرد را ایجاد می‌کند. اسانس عطر کرید وایکینگ بسیار مناسب بهار و رایحه آن کاملا حس طراوت بهار را با خود به همراه می‌آورد.


شما در این مقاله با اسانس عطر کرید وایکینگ آشنا شدید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری را در رابطه با یکی از بهترین و پر فروش ترین عطرهای مردانه کرید

مطالعه کنید و برای خرید اسانس عطر کرید وایکینگ کافیست روی نام آن کلیک کنید.


 

۲- اسانس عطر هایر دیور (Dior Higher)

هایر دیور

اسانس عطر هایر دیور یک عطر محبوب و مناسب فصل بهار است که در سال ۲۰۰۱ توسط عطار های معروف، الیویر پسکاکس و الیویر جلوتین طراحی و توسط برند خوب و مشهور دیور روانه بازار شد.

این عطر دارای طبع خنک و تند است و در گروه بویایی چوبی معطر قرار دارد. اسانس عطر مردانه هایر دیور دارای ماندگاری و پراکندگی متوسط است. پس از اسپری‌کردن هایر دیور روی پوست، لباس و محل نبض متوجه بوی هلو، لیمو، ریحان و گلابی خواهید شد. این ترکیب طبیعی میوه‌ای و شیرین، هیجان و شادی را در شما بیشتر می‌کند.

پس از مدتی، این نت‌ها جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از ترکیب رزماری، ادویه و درخت سرو ساخته می‌شوند. بوی شیرین این نت‌‌‌های تند و گیاهی، انرژی و شادی را در شما ایجاد می‌کند.

در ادامه و با گذشت ‌زمان، نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از مشک و چوب درخت گلابی تشکیل شده‌اند. پس از استشمام بوی این نت‌ها، تمرکز و اعتماد به‌ نفس بالایی خواهید داشت. رایحه خوش این عطر حس خوشبختی و شکوفایی بهار را به شما هدیه می‌دهد.


شما در این مقاله با اسانس عطر هایر دیور آشنا شدید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری را در رابطه با یکی از بهترین و پر فروش ترین عطرهای مردانه دیور

مطالعه کنید و برای خرید اسانس عطر هایر دیور کافیست روی نام آن کلیک کنید.


۳- اسانس عطر دیویدف چمپیون (Davidoff Champion)

دیویدوف چمپیون

عطر دیویدف چمپیون یک عطر مردانه جذاب و محبوب که بسیار مناسب برای فصل بهار است. این عطر خوش بو توسط عطار مشهور اورلین گیچرد طراحی و در سال ۲۰۱۰ روانه بازار شد.

دیویدف چمپیون طبع تند و تلخی دارد و نوع این عطر روغنی است. این عطر در گروه بویایی چوبی معطر قرار دارد و از ماندگاری و پراکندگی متوسطی برخوردار است. با اسپری کردن چمپیون بر روی لباس، پوست و محل نبض، متوجه بوی نارنج و لیمو در فضا خواهید شد. این ترکیب در اولین استشمام شادی و طراوت را با خود به همراه می‌آورد.

پس از گذشت مدتی نت‌های آغازین جای خود را به نت‌های میانی می‌دهند. نت‌های میانی این عطر از گیاه باریجه و مریم گلی تشکیل شده‌ است. استشمام این رایحه گیاهی، انرژی مثبت و هیجان را با خود به همراه می‌آورد.

در ادامه این نت‌های پایانی هستند که جای نت‌های میانی را می‌گیرند. نت‌های پایانی از خزه اوک موس و چوب سدر تشکیل شده است. استشمام این رایحه‌های چوبی و طبیعی، باعث ایجاد حس تمرکز و اعتماد به نفس می‌شود.


شما در این مقاله با اسانس عطر دیویدوف چمپیون آشنا شدید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری را در رابطه با یکی از بهترین و پر فروش ترین عطرهای مردانه دیویدوف

مطالعه کنید و برای خرید اسانس عطر دیویدوف چمپیون کافیست روی نام آن کلیک کنید.


عطر‌‌ های بهاری زنانه

۱- اسانس عطر کوکو مادمازل شنل (Coco Mademoiselle Chanel)

کوکو مادمازل

عطر کوکو مادمازل شنل یک عطر زنانه جذاب و بسیار مناسب فصل بهار است. این عطر فوق العاده توسط عطار مشهور ژاک پولژ، طراحی و توسط برند معروف شنل در سال ۲۰۰۱ روانه بازار شد. کوکو مادمازل طبع ملایم و شیرینی دارد و در گروه بویایی مدیترانه‌ای قرار دارد. این عطر زنانه دارای ماندگاری و پراکندگی بسیار خوبی است.

نت‌های اولیه این عطر زنانه از پرتقال، ماندارین، شکوفه پرتقال و ترنج تشکیل شده است که کاملا حس و حال بهاری دارند. با گذشت زمان و ورود به نت‌های میانی، رایحه میموس، گل یاس، گل رز و یالانگ یالانگ استشمام می‌شوند.

با پایان نت‌های میانی و شروع نت‌های پایانی رایحه لوبیا تونکا، نعناع هندی، اپوپوناکس، وانیل، خس خس و مشک به مشام می‌رسد.


شما در این مقاله با اسانس عطر کوکو مادمازل شنل آشنا شدید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری را در رابطه با یکی از بهترین و پر فروش ترین عطرهای زنانه شنل

مطالعه کنید و برای خرید اسانس عطر کوکو مادمازل شنل کافیست روی نام آن کلیک کنید.


 

۲- اسانس عطر اربا پورا سوسپیرو (Sospiro Erba Pura)

اربا پورا سوسپیرو

عطر اربا پورا یک عطر زنانه خاص و محبوب که مناسب برای فصل بهار است. این عطر در سال ۲۰۱۳ توسط برند مشهور سوسپیرو روانه بازار شد. طبع این عطر خوش‌بو شیرین است و در گروه بویایی شرقی قرار دارد. نوع این عطر روغنی و از ماندگاری بسیار طولانی و پراکندگی بسیار خوبی برخوردار است.

این عطر زنانه در نت‌های اولیه خود دارای رایحه ترنج و لیمو ترش می‌باشد. در نت‌های میانی می‌توانید نمونه‌های میوه‌ای را استشمام کنید و در انتها به رایحه وانیل و مشک ختم می‌شود که حس طراوت و خوشبختی بهار را با خود به همراه دارد.


شما در این مقاله با اسانس عطر اربا پورا آشنا شدید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری را در رابطه با یکی از بهترین و پر فروش ترین عطرهای زنانه اربا پورا

مطالعه کنید و برای خرید اسانس عطر اربا پورا کافیست روی نام آن کلیک کنید.


۳- اسانس عطر اکلت لانوین (Lanvin Eclat)

اکلت لانوین

اسانس عطر اکلت لانوین یک عطر زنانه و محبوب و مناسب برای فصل بهار است. این عطر خوش بو توسط عطار معروف کارین دوبری طراحی و در سال ۲۰۰۲ توسط برند لانوین روانه بازار شد. اکلت لانوین دارای طبع ملایم و شیرین است و در گروه بویایی گلی میوه‌ای قرار دارد. نوع این عطر روغنی و از ماندگاری خوب و پراکندگی متوسط برخوردار است.

به ‌محض اولین اسپری از اکلت لانوین روی لباس، پوست و محل نبض، متوجه بوی برگ چای و شکوفه درخت هلو خواهید شد. این ترکیب، به‌ سرعت در فضا پخش شده و توجه اطرافیان را به سمت شما جلب خواهد کرد.

با گذشت زمان، نت‌های میانی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. این نت‌ها از ترکیب پونه، مشک و ویستریا تشکیل‌ شده‌اند. پس از مدتی طولانی، متوجه تغییر مسیر خط بویایی این عطر می‌شوید.

نت‌های پایانی که از چوب درخت سدر، گیاه اوسمانتوس و عنبر تشکیل ‌شده‌اند، به ‌خوبی جایگزین نت‌های میانی می‌شوند. این عطر برای روز های بهاری بسیار مناسب و حس شکوفایی را به شما هدیه می‌دهد. بهار فصل خوبی‌ها و نشانه طراوت و خوشبختی است و این عطر‌ها می‌توانند حس خوب بهار را به ما منتقل بکنند.


شما در این مقاله با اسانس عطر اکلت لانوین آشنا شدید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری را در رابطه با یکی از بهترین و پر فروش ترین عطرهای زنانه لانوین

مطالعه کنید و برای خرید اسانس عطر اکلت لانوین کافیست روی نام آن کلیک کنید.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در اولین سفارش از حس برتر، 5% تخفیف بگیرید! با کد تخفیف:Firstbuy
به لیست انتظار برای موجودی این عطر بپیوندید با عرض سلام به محض اینکه این محصول در انبار موجود شود به شما اطلاع می‌دهیم، در صورت تمایل لطفا آدرس ایمیل خود را جهت با خبر شدن از موجودی این محصول ثبت کنید.
× نیاز به مشاوره دارید؟