چرا باید عطر اورجینال و اصل بخریم؟

چرا باید عطر اورجینال و اصل بخریم؟

میدانیم که هر كدام از ما رايحه ای خاص را دوست داريم بسته به روحيات و خصوصيات مان مي تواند دلايلی بی شمار داشته باشد؛ ممكن است خودمان هم از دلیل آن بی خبر باشيم.

اما اينكه اين احوالات توسط يك طراح عطر درك می شود و سپس در عطری تعريف مي شود در نوع خودش ستودنی و منحصربه فرد است، هنریست بی نظير و بسيار احترام برانگيز…

هنگامی که عطر اورجينال تهيه می كنيم در واقع آن هنر منحصر به فرد را از آن خود كرده ايم، مطمئن هستيم كه همان رايحه خاص با تركيبات اختصاصی به خودش را بدست آورديم كه مسلمأ اگر اورجينال نباشد چنين امكانی بعيد به نظر می رسد.

به عنوان مثال وقتی عطری از برند ديور وارد بازار ميشود و با استقبال زيادی روبرو می شود نشان دهنده ی شناخت طراح از روحيات و سليقه غالب مردم در عصر حاضر است و وقتی شما اين عطر را در اين سوی دنيا به صورت اورجينال تهيه ميكنيد به آن تركيب ورايحه ی منحصربه فرد دست پيدا كرده ايد.

حالا سوال اينجاست كه اگر نوع غير اورجينال و اصطلاحأ فيك و تقلبی آن را خريداری كنيم چه می شود؟

چرا باید عطر اورجینال و اصل بخریم؟

مضرات خرید عطر فیک

بی تعارف بگويیم كه اگر وسوسه شويد كه عطری را با قيمت بسيار ارزانتر از اصل آن تهيه كنيد، جدا از كيفيت پايين و رايحه ی غير واقعی آن، اين كار می تواند سلامتی شما را نيز به خطر بياندازد و برايتان گران تمام شود.

عطرهای غيراورجينال حتی از آن نوعی كه رايحه ی بسيار نزديك به عطراورجينال را دارد و گول زننده است،به خاطر متريال ارزان و بی كيفيت وتركيبات شيميايی نادرست مضر است.

این عطرها باعث بروز حساسيتهای پوستي و حتی بدتر از آن ايجاد آلرژی ومشكلات تنفسی می شوند و كمترين ضرر آن لك شدن لباس هاي مان باشد، شايد فكرش را هم نمي كرديد اما عطرها هم مثل هر محصول تقلبی و بی كيفيت ديگر ميتواند عوارضی ايجاد كند كه به راحتی نتوانيم از آن خلاص شويم.

همانطور كه استفاده از يك كفش بی كيفيت می تواند به پاهای ما آسيب بزند و در راه رفتن دچار مشكل شويم و مدتی درگير عوارض آن باشيم، از طرفی برخی از اين محصولات بسيار شبيه و نزديك به اصل آن است و تشخيص اصل از تقلبی آن گاهی بسيار سخت و تخصصی ست.

اما تنها راه دستيابی به يك عطر اورجينال تهيه آن از فروشگاههای معتبر است.

با استفاده از عطر اورجینال جدا از احترام به شخصيت و شأن خودمان از سلامت جسممان نيز محافظت مي كنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *