چه زمانی از عطر استفاده کنیم؟ بهترین زمان استفاده از عطر

چه زمانی از عطر استفاده کنیم
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

عطر عضو جدا نشدنی وسایل هر شخص به حساب می آید. استفاده از عطر بسیار با همیت شده و بازار جهانی عطر داغ داغ است. مردم برای اینکه شخصیت تاثیرگذارتری داشته باشند، از عطرهای خاص تری استفاده می کنند تا رایحه آن‌ها صرفا مختص به خودشان باشد. اما سوال هایی که برای بیشتر افراد پیش می آید این است که، آیا عطر زدن زمان خاصی دارد و ما باید صرفا در برخی زمان های خاص از آن استفاده کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تا حدودی عطر زدن قلق و زمان خاصی دارد که باید به آنها واقف باشید.

 

بهترین زمان استفاده از عطر چه موقع است

 

بهترین زمان استفاده از عطر چه موقع است؟

از عطر می توانید بعد از دوش گرفتن یا حتی صبح و یا عصر برای یک بار استفاده کنید. دو نوع عطر وجود دارد، عطر اول ماندگاری بالایی دارد و دارای نت پایه، میانی و پایانی است و اگر در روز برای یک بار استفاده کنید کافی است، زیرا از روغن های طبیعی و مواد با کیفیت ساخته شده است. نوع دوم عطر هایی با ماندگاری پایین هستند، این نوع از نت های کمتری ساخته شده اند و یا برای ساخت آنها از مواد طبیعی استفاده نشده است. در هر دو صورت استفاده از آنها متفاوت است. زمانی که از حمام بیرون آمدید، اگر عطر را اسپری کنید مدت زمان ماندگاری آن بیشتر خواهد شد.

 

بیشتر بخوانیم:راز خوشبو ماندن در فصول گرم

 

آیا نکاتی برای ماندگاری بیشتر رایحه بر روی بدن وجود دارد

 

آیا نکاتی برای ماندگاری بیشتر رایحه بر روی بدن وجود دارد؟

برخی از نت ها طولانی هستند و ساعت ها رایحه خود را حفظ می کنند. اما برخی عطر ها این امتیاز را ندارند و در نتیجه شما با انجام دادن برخی کار ها می توانید رایحه عطر را ماندگار تر کنید. قبل از اینکه بخواهید از عطر بهره مند شوید، بهتر است نقاط نبض دار بدن خود را مرطوب کننده بدون بو بزنید و سپس از عطر استفاده کنید. جالب است بدانید که رایحه عطر ها بر سطح لباس و مو ماندگاری بیشتری نسبت به بدن دارند، زیرا دارای سطح خنک تری هستند.

 

آیا استفاده از عطر بر روی موها ایده خوبی است

 

آیا استفاده از عطر بر روی موها ایده خوبی است؟

بسیاری از مردم بدون آنکه حتی مطلع باشند، به موهای خود نیز عطر اسپری می کنند. اگر موهای شما بلند باشد رایحه عطر را در خود قفل می کند درنتیجه اگر دوست دارید تا رایحه عطر شما مدت زمان بیشتری اثر داشته باشد، می توانید آن را بر روی مو های خود اسپری کنید. اما نکته ای که باید از آن مطلع باشید این است که فقط در مواقع خاص از آن روی مو استفاده کنید. اگر بیشتر از حد معمول عطر را روی موهایتان اسپری کنید، موهایتان به سرعت خشک و شکننده می شود.

 

روش های استفاده از عطر در بهترین زمان مصرف آن

استفاده از اسانس و عطر قواعد خاصی دارد و بهترین زمان استفاده از عطر بعد از حمام است. عطر را به نقاط ضربان دار بدنتان اسپری کنید ولی پوستتان را مالش ندهید. قبل از اسپری کردنچ بر روی پوستتان از مرطوب کننده استفاده کنید. رایحه عطر بر روی پارچه های مختلف، متفاوت است. اسپری عطر بر روی مو تا حد اعتدال ایرادی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در اولین سفارش از حس برتر، 5% تخفیف بگیرید! با کد تخفیف:Firstbuy
به لیست انتظار برای موجودی این عطر بپیوندید با عرض سلام به محض اینکه این محصول در انبار موجود شود به شما اطلاع می‌دهیم، در صورت تمایل لطفا آدرس ایمیل خود را جهت با خبر شدن از موجودی این محصول ثبت کنید.
× نیاز به مشاوره دارید؟