چه عطری مناسب مهمانی است؟

دعوت نامه
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

دعوتنامه ای به دستتان میرسد که گویای حضور شما در جشنی است که این هفته برگزار خواهد شد.

شادی و لذت حضور در جمع دوستان، هم صحبتی و گذراندن وقت در کنار آنها به سرعت وجود شما را در بر می گیرد، این موضوع اهمیت زیادی دارد که جشن چند شنبه است؟ و از چه ساعتی برگذار خواهد شد؟

جزئیات مهمانی

جزئیات دعوت را مرور می کنید و در همین حین به بررسی لباسی مناسب برای حضور در آن می پردازید. انتخاب ها انجام می گیرد، و خرسند از این موضوع به کارهای روزمره خود می پردازید.

روزهای هفته به سرعت سپری می گردند و زمان موعود فرا می رسد. زمان رفتن به مهمانی است…!

مطابق انتخابی که از قبل در نظر گرفته اید خود را آماده رفتن می کنید، همه چیز آماده است. اما گویا چیزی را فراموش کردید، چیزی که معرف حضور شما و مناسب این مهمانی باشد!، بله، عطر شما و خط بویی که از شما به جای می گذارد؛ حالا به نظر شما چه عطری مناسب مهمانی ذکر شده است؟!

خرید عطر

انتخاب عطر یکی از پیچیده ترین مسائل است، شاید از تهیه پوشش و نحوه آرایش نیز مهمتر! زیرا این رایحه شماست که از حضورتان در مجلس خبر می دهد و خاطر و یاد شما را در ذهن اطرافیان ثبت می کند. و به همین دلیل معمولا سعی بر آن داریم که عطری استفاده کنیم که حقیقتاً مناسب باشد.

در این راستا چند نکته را که به انتخاب عطر در این زمینه کمک می کند یاد آور می شویم:

 

زمان مهمانی خود را مشخص کنید، مهمانی شب برگزار می گردد یا روز؟

عطر روز

چنانچه مهمانی در روز برگذار می گردد بهتر است از رایحه هایی که با طروات تر هستند و تم گل بو، سبز بو و لطیفی دارند استفاده کنید. نت هایی چون زنبق و سوسن ملودی دلنوازی را در کنار دیگر نت ها ایفا می کنند که می توانند برای مهمانی در طول روز مناسب باشند.

مهمانی در روز

عطر شب

شادی و هیجان شب را می توانید با رایحه هایی که تم معطر، چرمی، بالسامیک، گل بو و عمیقی دارند طی کنید. گل های سفید، گل رز و سبز بو نمونه هایی از نت های مناسب هستند.

مهمانی در شب

نکته دیگر که باید به آن توجه کرد نوع مهمانی است. جشن رسمی است یا یک مهمانی دوستانه و صمیمی؟

 

مهمانی رسمی

در محافل رسمی تر بهتر است از عطرهایی که در خانواده شرقی قرار دارند استفاده کنید. رایحه هایی مانند کهربا که ضرب آهنگ قوی و محکمی دارند می توانند در کنار نت های دیگر رایحه ای شیک و یا کلاسیک ایجاد کنند که در محافل شبانه و رسمی می توانید مورد استفاده قرار دهید.

 

 

مهمانی رسمی

مهمانی دوستانه و صمیمی

در محافل دوستانه به دلیل صمیمیت و سبک تر بودن فضای مهمانی حتی المقدور سعی کنید از رایحه هایی که عمق و آهنگ ملایم تری دارند استفاده کنید.

مهمانی صمیمی

حال می توانید با آرامش بیشتری آماده رفتن به مهمانی شوید، برای انتخاب و یا خرید عطر مورد نظرتون با ما همراه باشید.

منبع: عطرخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در اولین سفارش از حس برتر، 5% تخفیف بگیرید! با کد تخفیف:Firstbuy
به لیست انتظار برای موجودی این عطر بپیوندید با عرض سلام به محض اینکه این محصول در انبار موجود شود به شما اطلاع می‌دهیم، در صورت تمایل لطفا آدرس ایمیل خود را جهت با خبر شدن از موجودی این محصول ثبت کنید.
× نیاز به مشاوره دارید؟