معرفی عطر

معرفی اسانس عطر ناسوماتو هیندو گراس NASOMATTO Hindu Grass

اسانس عطر ناسوماتو هیندوگراس

برند ناسوماتو

ناسوماتو (NASOMATTO) یک برند بسیار مشهور و محبوب در زمینه تولید عطر است که ادعا دارد، در پس هر یک از رایحه های طراحی و تولید شده توسط این برند، یک راز و معما نهفته است. این برند هلندی در سال 2007 و توسط آلساندرو گوالتیری (Alessandro Gualtieri) پایه گذاری شد. ناسوماتو در زبان ایتالیایی به معنای بینی دیوانه است.

 

بیشتر بخوانیم: تاریخچه برند ناسوماتو NASOMATTO

 

 

اسانس عطر ناسوماتو هیندو گراس NASOMATTO Hindu Grass

 

اسانس عطر ناسوماتو هیندو گراس

آلساندرو گوالتیری در رابطه با هیندو گراس می گوید:

هیندو گراس با هدف دمیدن ایمان به صلح و عشق جهانی خلق شده است، این عطر نتیجه تلاش برای عشق به بشریت است.”

عطر ناسوماتو هیندو گراس NASOMATTO Hindu Grass، از پرطرفدارترین عطرهای برند ناسوماتو می باشد، هدف خالق این عطر از خلق این اثر، تولید رایحه ای خاص با حداقل مواد می باشد.

اولویت در کار آلساندرو گوالتیری سادگی و خلاقیت در کنار روراست بودن با مصرف کننده است، در اکثر عطرهای آلساندرو گوالتیری از به کار بردن اسم های غیر معقولانه پرهیز شده است، نمونه بارز این موضوع هیندو گراس است که به معنای “علف هندی” می باشد.

با کمی دقت به اسم هیندو گراس می توان حدس زد که این عطر از نوعی علف به همراه نعنا هندی (پاچولی) تشکیل شده است.

 

توصیف اسانس عطر ناسوماتو هیندو گراس NASOMATTO Hindu Grass

 

توصیف رایحه عطر ناسوماتو هیندو گراس

این عطر برای علاقه مندان به رایحه نعنای هندی عطری قدرتمند و جذاب است. رایحه ابتدایی این عطر با رایحه تیز و تند، خاکی، سبز و کمی تلخ از نعنای هندی آغاز می شود که حسی نیمه شیرین نیز در پس زمینه آن وجود دارد. با گذر زمان از حالت فلفلی و تیزی نعنای هندی کاسته شده و شیرینی عطر کمی بیشتر میشود و حسی مرطوب از نعنای هندی نیز در این میان باعث دلپذیرتر شدن رایحه این عطر می گردد. ناسوماتو هیندو گراس به واسطه رایحه تند، تلخ و چوبی که دارد، پخش بو و ماندگاری بالایی را از خود بروز می دهد و در تمامی فصول سال بصورت روزانه قابل استفاده است.

بهترین زمان استفاده از عطر هیندو گراس در طول روز بوده و حس اعتماد به نفس و جذابیت را برای شما به ارمغان می آورد، این عطر بخاطر خاصیت فراجنسیتی (Unisex) که دارد، برای زوج هایی که دوست دارند از یک رایحه مشترک استفاده کنند انتخاب بسیار جذاب و متفاوتی است.

 

شما در ادامه این مقاله با آکورد اسانس عطر ناسوماتو هیندو گراس آشنا می شوید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری را در رابطه با یکی از بهترین و پر فروش ترین عطرهای فراجنسیتی ناسوماتو

مطالعه کنید و همچنین برای خرید اسانس عطر ناسوماتو هیندو گراس کافیست روی نام آن کلیک کنید.

 

[block id=”%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%aa%d9%88-%d9%87%db%8c%d9%86%d8%af%d9%88-%da%af%d8%b1%d8%a7%d8%b3-%d8%ac%d8%af%d9%88%d9%84″]

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *