دستگاه رایحه افشان

چرا باید دستگاه رایحه افشان بخریم؟ + 7 مزیت خرید دستگاه رایحه افشان

خرید دستگاه رایحه افشان

بهره‌گیری از دستگاه رایحه افشان اتوماتیک از جنبه‌های گوناگون دارای مزیت‌هایی است که در هر شرایطی می‌تواند انسان را به استفاده از آن ترغیب کند. استشمام یک عطر دلپذیر همواره در ضمیر ناخودآگاه افراد باقی می ماند و حتی در زمینه های درمانی هم تاثیرات جالب توجهی به دنبال دارد. برخی از اثرات رایحه خوشبو کننده بر روح و جسم انسان عبارت اند از:

 

7 دلیل برای خرید دستگاه رایحه افشان

۱- کاهش استرس: استرس بخشی از زندگی جوامع امروزی را در بر می گیرد؛ اگرچه اجتناب از استرس تقریبا دست نیافتنی است، اما روش هایی برای مدیریت آن وجود دارد که می تواند انسان را به درجه ای از ثبات و آرامش برساند. از میان روش های موجود اثبات گردیده که برخی اسانس ها مانند اسانس اسطوخودوس می تواند میزان استرس را کاهش دهد. در حقیقت اسطوخودوس سیستم عصبی را به آرامش می رساند.

کاهش استرس

۲- افزایش انرژی: برخی رایحه‌ها به طور طبیعی دارای اثرات انرژی بخش هستند و تنفس هوای آغشته به آن فرد به طور ناخودآگاه بر انرژی یک فرد می افزاید.

افزایش انرژی

۳- بهبود تمرکز: بهبود عملکرد مغز دلیل مهمی به حساب می‌آید که مردم به رایحه درمانی و استفاده از خوشبو کننده روی می آورند. به همین دلیل علمی به نام آروماتراپی به وجود آمده است.

بهبود تمرکز

۴- کاهش درد جسمانی: طی مطالعات پزشکان طب سنتی، رایحه درمانی می‌تواند سبب کاهش برخی دردهای جسمانی گردد.

کاهش درد جسمانی

۵- خواب آرام و راحت: اسانس‌ها به دلیل خاصیت آرام بخشی بسیار محبوب هستند، به عنوان مثال از نظر علمی اثبات شده است که نتیجه آروماتراپی با روغن اسطوخودوس، خوابی آرام خواهد بود.

خواب آرام و راحت

۶- هضم راحت تر: یکی دیگر از مزایای خرید دستگاه رایحه افشان آروماتراپی است، رایحه درمانی با تحریک آنزیم های گوارشی به تجزیه مواد مغذی و بهبود فرآیندهای گاستروانترولوژی کمک می کند.

هضم راحت تر غذا

۷- تقویت سیستم ایمنی: با ظهور طب مدرن، مقاومت بدن در برابر داروهای شیمیایی و آنتی بیوتیک ها به یک مشکل اساسی در علم پزشکی تبدیل گشته و استفاده از عطر بر پایه گیاهان دارویی می تواند موثر باشد. به عنوان مثال، عصاره پونه کوهی به دلیل داشتن خاصیت ضد ویروسی و آنتی باکتریایی، تا اندازه ای از بدن در برابر عفونت های باکتریایی محافظت می کند.

تقویت سیستم ایمنی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *