دستگاه رایحه افشان

رایحه‌های مناسب محیط کار

رایحه مناسب محیط کار

رایحه های مناسب محیط کار، تاثیر عمیقی بر روی ظاهر ما می‌گذارد. همینطور ظاهر ما تأثیر بسیار زیادی بر طرف مقابل مخصوصا در برخورد اول می‌گذارد و طرف مقابل از روی ظاهرمان به دنبال شخصیت ما می‌گردد. می‌توان گفت رایحه‌های مناسب و بوی ما نیز در قرار‌هایمان کمتر از ظاهر تاثیر گذاری ندارد و به همان اندازه مهم هستند.

رایحه‌های مناسب محیط کار

رایحه و بوی خوش از نظر هر فرد و در مکان‌های مختلف متفاوت است. یکی از این و مکان‌های مهم، مربوط به محل کار و برخورد‌هایی که در آن اتفاق می‌افتد، مانند مصاحبه کاری و معاشرت با همکاران و مشتریان است.

رایحه‌های مناسب برای مصاحبه‌های کاری

عطر مصاحبه کاری

همان گونه که در ابتدا اشاره کردیم، رایحه و بو، مانند ظاهر در برخورد اول تاثیر بسزایی دارد و بسیار مهم است. از آن جایی که در بیشتر مواقع در مصاحبه‌های کاری برای اولین بار مدیر و کارمند هم دیگر را ملاقات می‌کنند، بهتر است در انتخاب عطر مناسب برای این مصاحبه‌ها وسواس زیادی به خرج داده و به آن توجه بکنیم.

تجربه نشان داده است در اکثر مواقع مصاحبه‌های کاری در اتاق ‌های کوچک و در بسته انجام می‌شود، پس به همین دلیل نباید در استفاده از عطر زیاده روی بکنیم و یا عطری انتخاب بکنیم که رایحه و بوی تند و تیزی داشته باشد.

برای این گونه مصاحبه‌ها بهتر است از عطر‌هایی با رایحه و بوی ملایم و دلنشین استفاده بکنیم تا تاثیر مثبتی بر روی آن مدیر یا کارمند بگذاریم.

برای همراه داشتن رایحه و بوی ملایم و شیرین، می‌توانیم از عطر‌هایهای استفاده بکنیم که در آن‌ها از رایحه روغن ها استفاده شده است. رایحه های مناسب در هنگام کار استفاده از عطر و داشتن بوی خوش در محل کار ضرورت بسیاری دارد و این عطر باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد.

رایحه فضای کار

از آن جایی که بدن در هنگام کار خسته می‌شود و بیشتر عرق می‌کند، رایحه های مناسب محیط کار عطری که استفاده می‌کنیم باید باعث سر حالی خود‌مان و همکاران‌مان شود و از ماندگاری بالایی برخوردار باشد.

عطر که در محل کار استفاده می‌کنیم نباید رایحه تند یا بسیار گرمی داشته باشد، زیرا احتمال نارضایتی همکاران‌مان از این نوع رایحه‌ها بسیار است. این موارد دست به دست هم دادند تا عطری با رایحه مرکباتی گزینه مناسبی برای استفاده در محل کار باشد.

معاشرت با همکاران

عطر مخصوص فضای کار

انسان موجودی اجتماعی است و با همکاران خود به سرعت رابطه دوستی برقرار می‌کند، از طرف دیگر دوستی و رفاقت با همکاران یا شرکای تجاری برای تداوم کسب و کار لازم و ضروری است. به همین دلیل حتما مواقعی پیش می‌آید که قبل و بعد از ساعت کاری یا در وقت استراحت، با همکاران یا شریک‌های خودمان معاشرت بکنیم یا بیرون برویم.

در چنین شرایطی باید از عطری استفاده بکنیم که، از یک طرف کلاس کاریمان را حفظ بکند و از طرف دیگر رایحه و بوی خوش و دلپذیری داشته باشد. به این ترتیب عطرهایی که در آن‌ها از رایحه‌های مشک و عنبر استفاده شده است، گزینه خوب و مناسبی به نظر می‌رسد. عطرهایی با رایحه چوبی نیز می‌توانند انتخاب خاص و خوبی در این مواقع باشند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *