معرفی عطر

معرفی اسانس عطر شنل چنس Chanel Chance

اسانس عطر شنل چنس

برای رهایی از بی حوصلگی در روز‌‌های گرم و طولانی تابستانی نیاز به چیزی دارید که بتواند حال شما را عوض کند. عطر شیرینی که بوی چوب را هم به همراه دارد، باعث می‌شود این روز‌ها را خیلی پربارتر سپری کنید.

برند معتبر شنل (Chanel) عطری با خصوصیات تابستانه ارائه کرده است. شنل چنس (Chanel Chance) نام این عطر زنانه است.

اسانس عطر شنل چنس

برند عطر شنل چنس

اگر به دنبال خرید یک هدیه ارزشمند برای عزیزان‌تان هستید، اسانس عطر شنل چنس یکی از بهترین گزینه‌ها به شمار می‌آید. انرژی و هیجانی که نت‌های این عطر به شما هدیه می‌دهند برای شروع یک روز تابستانی بسیار عالی است.

Chance در لغت به معنای « شانس » است. طرز نوشتن Chance و Chanel بسیار شبیه به هم است، انگار که این دو به خاطر یک دیگر خلق شده‌اند.

رایحه این عطر، حس خوش‌شانسی و خوشبختی را همانند اسم محصول به شما هدیه می‌دهد و طراحی و فرمولاسیون این رایحه توسط عطرساز مشهور جک پولژ (Jacques Polge) انجام شده است.

اسانس عطر زنانه شنل چنس با ظرافت، احساس برانگیز، پر شور و نشاط، پرانرژی و یک عطر با رایحه‌های شیرین و رایحه گلی است. همچنین این عطر تاثیر گذار، تداعی کننده درخشندگی، حس صمیمی و ایجادگر رایحه‌ای شگفت انگیز بوده است که مانند جاذبه، شانس را به شما نزدیک می‌کند.

اسانس عطر شنل چنس برای زنانی که شیک و مدرن هستند، الزامی و برای داشتن حسی خوب در تمامی شبانه روز کافی است.

آکوردهای اسانس عطر شنل چنس

با اولین اسپری از Chance روی پوست، محل نبض و یا لباس‌، متوجه بوی آناناس، گل زنبق، گیاه پتچولی، فلفل و سنبل خواهید شد. این ترکیب تند و شیرین، در شما و کسانی که این بو را استشمام می‌کنند انرژی و هیجان فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کند.

با گذشت زمان، متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازی به‌سوی نت‌های میانی خواهید شد. این نت‌ها از گل‌ یاسمین و لیمو تشکیل‌ شده‌اند. این ترکیب دوگانه، علاوه بر طراوت و شادی، انرژی و آرامش را نیز به شما منتقل می‌کند.

در ادامه و با گذشت زمان متوجه جانشینی نت‌های پایه بر نت‌های میانی خواهید شد. این نت‌ها از ترکیب مشک، گیاه پتچولی، علف وتیور و وانیل تشکیل شده‌اند. این ترکیب تند و شیرین با خنکی ملایمی که دارد، آرامش و تمرکز را به شما هدیه می‌دهد.

مجموعه اسانس عطر شنل چنس


شما در ادامه این مقاله با آکورد اسانس عطر شنل چنس آشنا می شوید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری را در رابطه با یکی از بهترین و پر فروش ترین عطرهای زنانه شنل

مطالعه کنید و برای خرید اسانس عطر شنل چنس کافیست روی نام آن کلیک کنید.


[block id=”%d8%b4%d9%86%d9%84-%da%86%d9%86%d8%b3-%d8%ac%d8%af%d9%88%d9%84-2″]

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *