معرفی عطر

معرفی اسانس عطر کرید وایکینگ Creed Viking

اسانس عطر کرید وایکینگ

کمپانی مطرح عطرسازی کرید، همواره به طراحی روایح خاص و سلطنتی مشهور بوده به همین دلیل تاکنون طرفداران بسیار متعددی را در سرتاسر جهان مقهور جذابیت خود کرده است. یکی از عطر‌های تقریباً جدید برند کرید، که هفت سال پس از شاهکار این کمپانی یعنی کرید اونتوس در سال ۲۰۱۷ رونمایی شد، عطر کرید وایکینگ بود که توسط خالق مشهور فرانسوی اولیور کرید، خلق و ارائه گردید.

عطر کرید وایکینگ

اسانس عطر کرید وایکینگ

رایحه این عطر فوق‌العاده، به قدری جذاب و نوآورنه می‌باشد که می‌توان گفت کمتر عطری در بازار عطر جهانی با این دسته از‌ نت‌ها طراحی شده است. شاید یکی از نکات قابل توجه در مورد عطر کرید وایکینگ، نام این محصول مردانه می‌باشد که از نام گروه قدیمی جنگجویان اسکاندیناوی، برگرفته شده است. در ادامه بیشتر راجع به روایح کرید وایکینگ، صحبت خواهیم کرد پس با ما همراه باشید…

علت نام ‌گذاری عطر کرید وایکینگ

اسانس عطر کرید وایکینگ

وایکینگ‌ها، دسته‌ای از دلیرمردان و مبارزان اروپایی محسوب می‌شدند، که برای فتح و تصاحب مناطقی از اروپا، از اقیانوس اطلس عبور کرده و برخی از نواحی شرقی این قاره را به تسخیر خود در می‌آوردند.

ویژگی‌های اصلی و پررنگ وایکینگ‌ها، بی‌باک بودن، شجاعت و قدرت‌طلبی آن‌ها بوده است. اسانس عطر کرید وایکینگ، دقیقاً محصولی با چنین ویژگی‌هاست که تصویری هیجان‌انگیز از زندگی روزانه این دریانوردان نیرومند را به نمایش می‌گذارد و مناسب برای آقایانی می‌باشد که دارای قدرت، شکوه و جذبه هستند.

توصیف رایحه اسانس عطر کرید وایکینگ

اسانس عطر کرید وایکینگ

همانطور که پیش‌تر گفته شد، کرید وایکینگ عطری با روایح بسیار خاص و جذاب می‌باشد که نت‌های میانی آن شما را داخل دنیایی مبهوت‌کننده وارد کرده و برای چند لحظه هوش از سر شما می‌برد. از دید اکثر مخاطبان، این عطر در ابتدا رایحه جالب به توجهی نداشته، بلکه تمام داستان از قلب آن بیرون آمده و روایح جذاب در نت‌های میانی آن پنهان شده‌ است.

هنگامی که برای اولین بار از اسانس عطر کرید وایکینگ بر روی محل نبضتان اسپری می‌کنید، روایح انگور فرنگی، بلک کورنت و برگاموت با همراهی فلفل صورتی توسط مشام شما دریافت می‌شوند اما حس طراوت اصلی عطر، در نت‌های میانی آن ذخیره شده است؛ جایی که روایح میوه‌های مرکباتی لیمو و ترنج، عطر چوب‌ خیس شده با آب دریا و رز بلغاری ترکیب می‌شوند و شما را وارد کشتی وایکینگ‌ها کرده تا تجربه‌ای لذت‌بخش از قدرت و جسارت را در خود دریابید. پس از گذشت مدت اندکی، روایح اغواکننده چوب صندل سفید، امبرگریس و خزه بلوط وارد صحنه نمایش شده و داستان طبیعی کرید وایکینگ را رو به پایان می‌برند.

این عطر که متشکل از روایح دریایی و نمکی می‌باشد، هدیه‌ای بسیار ویژه برای افرادی با سلایق خاص است.


شما در ادامه این مقاله با آکورد اسانس عطر کرید وایکینگ آشنا می شوید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری از یکی از بهترین و پر فروش ترین عطرهای مردانه کرید

مطالعه کنید و برای خرید اسانس عطر کرید وایکینگ کافیست روی نام آن کلیک کنید.


[block id=”%da%a9%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%88%d8%a7%db%8c%da%a9%db%8c%d9%86%da%af-%d8%ac%d8%af%d9%88%d9%84″]

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *