معرفی عطر

معرفی اسانس عطر گالووی مارلی Galloway Marly

اسانس عطر مارلی گالووی

عطر گالووی مارلی (Marly Galloway)، محصولی جدید از کمپانی مارلی، که مخصوص زوج‌هایی است که دوست دارند هر دو از یک عطر شگفت انگیز و جذاب با ترکیبی منحصر به فرد استفاده بکنند، طراحی و در سال 2014 روانه بازار شده است.

عطر گالووی مارلی

عطر مارلی گالووی

گالووی اسبی اسکاتلندی و یکی از نژاد های اسب مورد توجه هنری‌های انگلستانی در قرن 16 و 17 میلادی بوده است. با توجه به این اسم، عطر گالووی مارلی دارای یک رایحه اصیل و اشرافی و درخور نام اسب محبوب پادشاه بریتانیا است.

اسب مارلی

اسانس عطر یونی‌ س-کس (زنانه و مردانه) گالووی مارلی در گروه بویایی مرکبات معطر قرار دارد و نوع رایحه آن خنک و مرکباتی است.

کشور مبدأ این عطر فرانسه و در سال 2014 از برند مارلی (Marly) روانه بازار شده است. مقدار ماندگاری این عطر بسیار طولانی مدت و میزان پراکندگی این عطر خوب است و متناسب با فصل های بهار و تابستان می‌باشد.

با اسپری کردن عطر گالووی مارلی بر روی لباس، پوست و یا محل نبض، رایحه دلنشین مرکبات به مشام می‌رسد و ایستادن در باغی پر از مرکبات در یک روز خنک را برای شما تداعی می‌کند.

رایحه اولیه این عطر، از مرکبات و فلفل سیاه تشکیل شده است. با گذشت زمان و ورود به رایحه میانی، بوی زنبق و شکوفه پرتقال شما را متحیر می‌کند.

بعد از گذشت دقایقی رایحه میانی جای خود را به رایحه پایانی و پایه می‌دهد. با شروع رایحه پایانی بوی عنبر و مشک در فضا پخش می‌شود و مشام شما را به خودش جذب می‌کند.


شما در ادامه این مقاله با آکورد اسانس عطر گالووی مارلی آشنا می شوید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری را در رابطه با یکی از بهترین و پر فروش ترین عطرهای یونی س-کس مارلی

مطالعه کنید و برای خرید اسانس عطر گالووی مارلی کافیست روی نام آن کلیک کنید.


 

برند مارلی

مارلی برندی فرانسوی با محور فعالیت عطر سازی است. این برند در سال 2009 توسط جولین اسپرچر، کسی که همانند پدرش عاشق عطر بود و عشقش به عطر از پدرش فراتر رفت، تأسیس شد.

مارلی برند عطر بسیار عالی که با رایحه و بوی خوش عطر‌هایش، حالتی رویایی را خلق می‌کند. مارلی برندی است که خود را متعلق به شروع قرن هفدهم می‌داند و همواره برای انتخاب نام عطر‌ها سعی کرده است از اسامی همان دوره استفاده نماید.

برند مارلی

چند تن از متخصصان و طراحان برند مارلی

  • اولیویه پشو
  • ناتالی لارسن
  • فابریس پلگرین
  • سایدونی لانسیسر و…

چند عطر محبوب برند مارلی


 

[block id=”%da%af%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%db%8c-%d9%85%d8%a7%d8%b1%d9%84%db%8c-%d8%ac%d8%af%d9%88%d9%84″]


 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *