معرفی عطر

معرفی اسانس عطر یونی سک-س مولکول 04 Molecule 04

عطر مولکول 04 یک عطر یونی سک-س محبوب که در سال 2017 توسط عطر ساز مشهور گزا شان (Geza Schoen) طراحی و به وسیله برند آلمانی معروف، اسنتریک مولکول (Escentric Molecules) روانه بازار عطر شد. این عطر مردانه و زنانه با رایحه معتدلی که دارد برای استفاده در تمام فصول سال پیشنهاد می‌شود.

غلظت عطر شیک و جذاب مولکول 04 روغنی می‌باشد و این عطر خوشبو دارای گروه بویایی چوبی است.

عطر یونی سک-س مولکول 04

از عطر مولکول 04 می‌توان همیشه و همه جا استفاده کرد و از بوی خوش آن لذت برد. همچنین ماندگاری این عطر بسیار خوب و پراکندگی آن متوسط است.

عطر مولکول 04 عطری یونی سک-س است؛ عطر‌های یونی سک-س جدا از جنسیت و برای زنان و مردان تولید می‌شوند. این نوع عطر‌‌ها، عطر‌هایی هستند که برای جلوگیری از باور های غلط زنانه و مردانه بودن رایحه‌ها و تبعیض جنسیتی در تمامی کار‌ها تولید و روانه بازار شده‌اند.

رایحه اسانس عطر مولکول 04 ساده و دلپذیر است که شروعی نیمه شیرین و بسیار شاداب از رایحه گریپ فروت و همراهی حس تلخ و چوبی مانند سرو در پس زمینه دارد.

با گذر زمان رایحه مرکباتی ضعیف شده و روایح گل‌ها نمایان می‌گردد و همزمان با این تغییر حس چوبی نیز با اضافه شدن چوب صندل، قوی تر می‌شود. رایحه میانی و پایانی عطر رایحه‌ای نیمه شیرین، شاداب، کمی تلخ، چوبی و همزمان لطیف و گلی است. که این ترکیب رایحه‌ای بسیار دلنشین و خوش‌بو را به مصرف کنندگان تقدیم می‌کند.

این عطر با ترکیبی که دارد هم برای زنان و هم برای مردان مناسب است و می‌تواند هر فردی را جدا از جنسیت، جذب خود بکند.

برند اسنتریک مولکول

محور فعالیتی این برند عطر سازی و در سال 2006 در آلمان تاسیس شده است. عطر سازی از نظر اسنتریک مولکول، نوعی هنر شیمیایی است. این عطر‌ها به صورت جفت ارائه می‌شوند که هر جفت، ویژگی‌های یک مولکول عطر را به دو روش مختلف بررسی می‌کند.

عطر‌های اسنتریک در هر جفت بر نوعی مولکول عطر استثنایی تمرکز دارند. سایر ترکیبات موجود در فرمول برای تقویت این مولکول معطر و تقویت ویژگی‌های کلیدی آن انتخاب می‌شوند. مولکول عطر در هر جفت از رویکرد ساده ‌گرایانه شدیدی تبعیت می‌کند.

رایحه اسانس عطر مولکول 04

نت‌های این عطر‌ها حاوی رایحه‌هایی غیر از مولکول معطر خالص و واحد نیست. اسنتریک مولکول با کنار گذاشتن ادعا های غالب در دنیای عطرها بر جنبه‌ای استثنایی از عطرها تمرکز دارد: مولکول‌های معطری که جعبه‌ رنگ نقاشی فرد عطار هستند.

مولکول 01، مولکول 02، مولکول 03 و مولکول 04 از معروف‌ترین و محبوب‌ترین عطر‌های این برند آلمانی هستند.

برند عطر اسنتریک مولکول


شما در ادامه این مقاله با آکورد اسانس عطر مولکول 04 اسنتریک مولکول آشنا می شوید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری را در رابطه با یکی از بهترین و پر فروش ترین عطرهای اسنتریک مولکول

مطالعه کنید و برای خرید اسانس عطر مولکول 04 اسنتریک مولکول کافیست روی نام آن کلیک کنید.


[block id=”%d9%85%d9%88%d9%84%da%a9%d9%88%d9%84-04-%d8%ac%d8%af%d9%88%d9%84″]

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *