×
دسته بندی ها:

عطر ادکلن بلک افغان (افگانو) و 6 نکته که تا به حال نمیدانستید

13 بهمن 98 لوراک

عطر و ادکلن بلک افغان در نوع خود جزو یکی از بهترین برندهای محبوب و پر فروش میباشد که تقریبا تمامیافرادی که از ادکلن استفاده میکنند، این برند را میشناسند. البته نکته مهم درباره این برند که شاید برایتان جالب باشد این است که اسم واقعی و تلفظ صحیح عطر و ادکلن بلک افغان، بلک افگانو ناساماتو با غلظت اکسریت ادپرفیوم میباشد که به اشتباهی در زبان مردم و ایرانی‌ها به بلک افغان جای گرفته است.

این برند معروف توسط فردی مشهور و خبره در تولید رایحه و عطرساز به نام آقای الساندرو گوالتیری در سال 2009 طراحی و شروع به کار کرد. این نوع عطر از رایحه گرم و تلخ خوبی برخوردار است که ماندگاری رایحه عطر بلک افگانو بر روی پوست بسیار بالاست.

این عطر در انواع مختلف تهیه و تولید میشود؛ بلک افگانو در اندازه نرمال 30 میلی لیتر و حجم کوچکتر و مینیاتوری در حجم 4 میلی لیتر است. البته هیچ جای نگرانی برای کسانی که رایحه بلک افگانو را به صورت حجیم تر بخواهند، نیست؛ برای افراد خاصی که خواستار چنین حجمی هستند، در حجم 2000  میلی لیتر به صورت سفارشی تهیه میشوند.

 

این نوع عطر قابل تست نمیباشد زیرا که درب بطری عطرهای بلک افگانو ناساماتو کاملا پلمپ میباشد واگر درب این نوع عطر با کیفیت باز شود دیگر برای فروش غیر قابل قانونی میشود. به همین علت اگر محصول را ابتدا برای شما تست کردن و سپس برای فروش همان عطر به اسم بلک افگانو اورجینال اقدامی انجام دادند، از خرید عطر و ادکلن از فروشنده خودداری کنید.

 

عطر و ادکلن بلک افگانو مناسب چه کسانی میباشد؟

همان طور که گفته شد این نوع عطر و ادکلن طرفداران خاص خود را داردو برای کسانی که به دنبال رایحه گرم با ماندگاری بالا هستند بسیار مناسب میباشد. افرادی که میخواهند همیشه بوی خوش بدهند وهمین طور مخاطبینی که برند خوب برای آنها مطرح میباشد، پیشنها میشود ا زاین نوع عطر و ادکلن استفاده کنند تا همیشه احساس خوبی را هم خودشان و هم به دیگران منتقل کنند. ادکلن بلک افگانو برای افرادی مناسب است که عاشق رایحه‌های سنگین، پر قدرت و دودی هستند که در بطری سیاه و دودی و با دربی چوبی تولید و به بازار عرضه شده است.

عطر ادکلن زنانه مردانه ناسوماتو بلک افگانو دارای رایحه ای بسیار تاریک و خاص بوده و از ماندگاری و پخش بسیار عجیبی برخوردار است به طوری که شما از استشمام آن سیر نخواهید شد.

 

ادکلن بلک افغان (افگانو)

 

عطر و ادکلن بلک افگانو مناسب چه فصل و موقعیتی میباشد؟

این نوع عطر از ماندگاری بسیار بالای برخوردار است، بهتر است این عطر و ادکلن را درفصول سرد و زمستان استفاده کنید زیرا رایحه گرم این عطر باث میشود تا شما احساس تندی و گرمای کمی را داشته باشید. پخش بوی این عطر بسیار بالاست و بهتر است در میهمانی و مجالس رسمی تر از ادکلنهای بلک افگانو استفاده بفرمایید زیرا خط بوی در این عطر باعث میشود تا رایحه در تمامی نقاط بدن شما گردش داشته باشد و اطرافیان شما مدت طولانی بوی خوشی را استشمام کنند.

 

انواع رایحه در عطر و ادکلن بلک افگانو با غلظت ادپرفیوم

در عطر و ادکلن بلک افگانو رایحه همانند هرم در نتهای متفاوتی استشمام میشود یعنی بعد از گذشت نت ابتدایی مخاطب رایحه دیگری را استشمام خواهد کرد که به آن نت میانی گویند و همین طور جریان برای نت پایانی هم قائل میشود. بعد از اسپری کردن عطر بلک افگانو ناساماتو رایحه اولی که استشمام خواهید کرد، رایحه شاهدانه و رایحه سبز خواهد بود.

رایحه سبز:

این رایحه همانند اسمش بو و نت طراوت را دارد یعنی بویی همانند چمن و سبزه به مشام شما خواهد خورد که حس تازگی را در شما شکوفا میکند.

در ادامه با نت میانی رو به رو خواهید شد که این رایحه برگرفته از رایحه رزین (نوعی صمغ) و نتهای چوبی، نت قهوه و تنباکو میباشد که بسیار جذاب خواهد بود.

رایحه تنباکو و قهوه:

همان طور که از اسم پیداست این رایحه برگرفته از تنباکو و قهوه میباشد ولی ت بسیار جذابی را تولید کرده است که اکثر تولید کنندگان و برندهای معروف از این نوع رایحه در ادکلنهای خود استفاده میکنند .در  عطر بلک افگانو هم این رایحه کار شده است و طبق تحقیقات و گزارشات گفته شده است؛ رایحه ادکلنهای بلک افگانو از نوعی مواد مخدره گرفته و تولید شده است . همین امر این ادکلن را از مابقی ادکلنهای دیگر جدا کرده است که طرفداران بسیاری دارد.

در آخر هم رایحه چوب آگار و بخور خوشبو به مشام مخاطب خواهد رسید . نت پایانی که ماندگار ترین رایحهای است که مخاطب استشمام میکند از نوع بهترین رایحه است. زیرا در نت پایانی هیچگاه سردرد و سرگیجه را احساس نخواهید کرد.

چوب آگار:

این نوع رایحه یکی از رایحه های معمولی به شمار میآید زیرا که تهیه و تولید آن آسان میباشد و در اکثر ادکلنهای معمولی از این رایحه استفاده شده است .در واقع رایحه چوب آگار همان عود یا مشکمبر میباشد که برای خوش بو کردن محیط و مکان از این نوع خوش بو کننده استفاده میشود.

 

بلک افغان (افگانو)

 

ویژگیهای بارز درباره ادکلن بلک افگانو ناساماتو

همان طور که گفته شد بهتر است از این عطر در فصول سرما استفاده شود اما تاکید بر آن نیست  زیرا که عطر بلک افگانو با توجه به داشتن طبیعت گرم و طعم تلخ گزینه مناسبی برای استفاده در سرما میباشد.

این ادکلن به دلیل داشتن رایحه تلخ ابتدا محبوبیت بین مردان را داشت اما به ندرت با ترکیب چند رایحه دیگر،این عطر و ادکلن برای آقایان وهم برای بانوان قابل استفاده میباشد. طبق گزارشات حاکی از استفاده عطر بلک افگانو در سنین 28 سال بین قشر آقا رواج دارد به طوری که در مدت زمانی خریداران این ادکلن فقط برای آقایان بوده  وسنین 28 سال به بالا را برای استفاده از این عطر را صلاح میدانستند. تا کم کم این جریان کنار گذاشته شد و الان در نقاط مختلف جهان  ازای نعطر و ادکلن در سنین مختلف استفاده میکنند.

 

راه و روش‌های تشخیص ادکلن بلک افگانو اصلی و فیک

همان طور که شما هم می‌دانید هر محصولی که با بازار خوب و موفقیت در بازار روبرو شود بلافاصله نمونه‌های فیک و تقلبی آن نیز وارد بازار خواهد شد. ادکلن بلک افگانو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نمونه‌های فیک و تقلبی آن نیز در بازار وجود دارد.

برای اینکه بتوانید ادکلن بلک افگانو اصل را خریداری کنید و قیمت ادکلن بلک افگانو اصل را در زمان خرید پرداخت کنید خوب است که ویژگی‌های خاص و وجه تمایز بلک افگانو ادکلن گران قیمت و لوکس را بدانید :

 

  •  درب چوبی ادکلن بلک افگانو نیز یکی از مشخصه های اصل بودن این محصول می‌باشد در نوع اصلی جنس درپوش از چوب اصل می‌باشد ولی در نوع تقلبی محصول درپوش از جنس پلاستیک می‌باشد.

 

  •  در نمونه اصلی ادکلن بلک افگانو اگر افشانه عطر را جدا کنید یک پمپ از جنس فلز را مشاهده خواهید کرد ولی در نوع فیک این پمپ از جنس آلومینیوم می‌باشد.

 

  •  شیشه کریستال عطر اصلی بسیار شفاف می‌باشد ولی نمونه تقلبی شیشه‌ای مات و از جنس بلور معمولی دارد.

 

  •  بلک افگانو اصل به دلیل داشتن نت‌های دودی و مشک دارای ماندگاری بالایی می‌باشد و حداقل تا سه روز بعد از استفاده می‌توانید عطر آن را بر روی بدن و تا یک ماه بر روی لباس خود استشمام کنید.

 

عطر بلک افغان (افگانو)

 

راه خرید ادکلن اورجینال بلک افگانو

اگر قصد دارید که عطر و ادکلن بلک افگانو را خریداری کنید حتماً به این نکته توجه داشته باشید که خرید خود را از مراکز و فروشگاه‌های معتبر انجام دهید تا این اطمینان خاطر را داشته باشید که عطر بلک افگانو اورجینال و اصل را خریداری کرده‌اید.

ما برای خرید ادکلن بلک افگانو فروشگاه نیکی شاپ  را به شما معرفی می‌کنیم که سالیان طولانی است در زمینه فروش انواع محصولات اورجینال مشغول به فعالیت بوده و سابقه طولانی و درخشانی در این زمینه دارد.

 

 

شما میتوانید مطالب بیشتر در رابطه با رایحه افشان ها و عطرهای مختلف را در وب سایت حس برتر مشاهده نمایید.


پاسخی بگذارید


باشگاه مشتریان

با عضویت در سیستم ارتباط با مشتری مجموعه حس برتر، سریعتر از همه می توانید از موجودی و قیمت محصولات و علاوه بر آن تخفیف های پلکانی و فصلی مطلع شوید...

مقالات مرتبط