×
دسته بندی ها:

عطر مولکول 04 و دوری از تبعیض جنسیتی

24 اسفند 98 لوراک

زمان مطالعه این مطلب: 3 دقیقه

عطر مولکول 04 یک عطر یونیسکس محبوب که در سال 2017 توسط عطر ساز مشهور گزا شان geza schoen طراحی و به وسیله برند آلمانی معروف، اسنتریک مولکول escentric molecules روانه بازار عطر و ادکلن شد. این عطر مردانه و زنانه با رایحه معتدلی که دارد برای استفاده در تمام فصول سال پیشنهاد می شود. غلظت عطر شیک و جذاب مولکول 04 ادو تویلت eau de toilette می باشد و این عطر خوش بو دارای گروه بویایی چوبی است.

از عطر مولکول 04 می توان همیشه و همه جا استفاده کرد و از بوی خوش آن لذت برد.  همچنین ماندگاری این عطر بسیار خوب و پراکندگی آن متوسط است.

 

عطر مولکول 04 عطری یونیسکس است؛ عطر های یونیسکس جدا از جنسیت و برای زنان و مردان تولید شده است. این نوع عطر ها، عطر هایی هستند که برای جلوگیری از باور های غلط زنانه و مردانه بودن رایحه ها و تبعیض جنسیتی در تمامی کار ها تولید و روانه بازار شده اند.

خرید عطر مولکول 04

برای درک بهتر و عمیق تر این موضوع که عطر، زنانه و مردانه ندارد پیشنهاد میکنم مقاله آیا عطر ها جنسیت دارند را مطالعه فرمایید.

 

رایحه مولکول 04 ساده و دلپذیر است که شروعی نیمه شیرین و بسیار شاداب از رایحه گریپ فروت و همراهی حس تلخ و چوبی مانند سرو در پس زمینه دارد. با گذر زمان رایحه مرکباتی ضعیف شده و روایح گل ها نمایان می گردد و همزمان با این تغییر حس چوبی نیز با اضافه شدن چوب صندل، قوی تر می شود. رایحه میانی و پایانی عطر رایحه ای نیمه شیرین، شاداب، کمی تلخ، چوبی و همزمان لطیف و گلی است. که این ترکیب رایحه ای بسیار دلنشین و خوش بو را به مصرف کنندگان تقدیم می کند. این عطر با ترکیب رایحه ای که دارد هم برای زنان و هم برای مردان مناسب است و می تواند هر فردی جدا از جنسیت، آنها را جذب خود کند.

 

برند اسنتریک مولکول

محور فعالیتی این برند عطر سازی و در سال 2006 در آلمان تاسیس شده است. عطر سازی از نظر اسنتریک مولکول، نوعی هنر شیمیایی است. این عطرها به صورت جفت ارائه می‌شوند. هر جفت ویژگی‌های یک مولکول عطر را به دو روش مختلف بررسی می‌کند. عطر اسنتریک در هر جفت بر نوعی مولکول عطر استثنایی تمرکز دارد. سایر ترکیبات موجود در فرمول برای تقویت این مولکول معطر و تقویت ویژگی‌های کلیدی آن انتخاب می‌شوند. مولکول عطر در هر جفت از رویکرد ساده ‌گرایانه شدیدی تبعیت می‌کند.

رایحه این عطر حاوی رایحه هایی غیر از مولکول معطر خالص و واحد نیست. اسنتریک مولکول با کنار گذاشتن ادعا های غالب در دنیای عطرها بر جنبه‌ای استثنایی از عطرها تمرکز دارد: مولکول‌های معطری که جعبه‌ رنگ نقاشی فرد عطرساز هستند شامل عطر های مولکول 01، مولکول 02، مولکول 03 و مولکول 04 از معروف ترین و محبوب ترین عطر های این برند آلمانی هستند.

ادکلن مولکول 04

مشخصات کلی عطر مولکول 04

طبع: معتدل

گروه بویایی: چوبی

نوع عطر: روغنی

کشور مبدأ: آلمان

برند: اسنتریک مولکول

عطار: گزا شان

سال عرضه: 2017

جنسیت: مردانه و زنانه

فصل: تمامی فصول

ماندگاری: بسیار خوب

پراکندگی: متوسط

 

رایحه ها عطر مولکول 04:

رایحه اولیه: پنبه کوهی، گل رز

رایحه میانی: سرو کوهی، گریپ فروت

رایحه پایانی: چوب صندل گل لادن

 

شما میتوانید مطالب بیشتر در رابطه با دستگاه های رایحه افشان و عطرهای مختلف را در وب سایت حس برتر مشاهده نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید


باشگاه مشتریان

با عضویت در سیستم ارتباط با مشتری مجموعه حس برتر، سریعتر از همه می توانید از موجودی و قیمت محصولات و علاوه بر آن تخفیف های پلکانی و فصلی مطلع شوید...

مقالات مرتبط