×
دسته بندی ها:

عطر های مردانه و زنانه مناسب بهار

3 فروردین 99 لوراک

زمان مطالعه این مطلب: 6 دقیقه

همانطور که همه می دانیم بهتر است با تغییر فصل سرد زمستان به فصل پر از گل و شکوفه بهار و شروع سال جدید، عطر و رایحه مورد استفاده خود را نیز عوض کنیم.

فصل بهار فصلی پر گل و شکوفه است که هر طرف را نگاه کنیم گل ها و شکوفه های مختلفی را می بینیم و عطر آن ها به مشام ما می رسد. بهار کاملا نشان دهنده طراوت، پاکی، خوشبختی و شکوفایی است.

هر فردی عطر و رایحه مورد علاقه خود را دارد و واجب نیست که حتما از رایحه خاصی در هر فصل استفاده کند. ولی جوامع رایحه های هر فصل را از یک دیگر جدا کردند. برای مثال در بهار از رایحه های تلخ و گرم استفاده می شود و مناسب تر با رنگ و بوی بهاری است. نت هایی که بیشتر با بهار جور هستند، نت هایی مثل نعنا، ریحان، شکوفه نارنجی و… هستند.

در ادامه این مقاله می خواهیم سه عطر زنانه و سه عطر مردانه مناسب فصل بهار را به شما معرفی کنیم.

 

شروع می کنیم با عطر های مردانه:

عطر کرید وایکینگ Creed Viking

عطر کرید وایکینگ Creed Viking

عطر کرید وایکینگ یک عطر محبوب با طبع ملایم، شور و شیرین و مناسب فصل بهار است. این عطر توسط عطار مشهور اولیور کرید طراحی و در سال 2017 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. کرید وایکینگ یک عطر مردانه جذاب است که در گروه بویایی معطر چوبی قرار دارد. نوع این عطر ادو پرفیوم، و از ماندگاری بسیار خوب و پراکندگی متوسطی برخوردار است.

این عطر مردانه با بوی فلفل صورتی، ترنج کالابریا و لیموی سیسیل آغاز می‌شود. با گذشت زمان و شروع رایحه میانی، بوی نعناع و رز بلغاری به مشام می رسد. نت ‌های پایانی هم ترکیبی از چوب صندل، خس‌خس،‌ نعناع هندی و اسطوخدوس است که رایحه ای خاص و منحصر به فرد را ایجاد می‌کند. عطر کرید وایکینگ بسیار مناسب بهار و رایحه آن کاملا حس طراوت بهار را با خود به همراه می آورد.

 

عطر هایر دیور Dior Higher

عطر هایر دیور Dior Higher

عطر هایر دیور یک عطر محبوب و مناسب فصل بهار است که در سال 2001 توسط عطار های معروف، الیویر پسکاکس و الیویر جلوتین طراحی و توسط برند خوب و مشهور دیور روانه بازار شد. این عطر دارای طبع خنک و تند است و در گروه بویایی چوبی معطر قرار دارد. نوع عطر مردانه هایر دیور، ادو تویلت و دارای ماندگاری و پراکندگی متوسط است.

 

برای آشنایی بیشتر و کامل با برند دیور و همچنین خبر داشتن از گذشته هیجان انگیز این برند. پیشنهاد می کنیم

مقاله از 1905 تا 2020 با برند دیور (Dior) را از دست ندهید.

 

پس از اسپری‌کردن هایر دیور روی پوست، لباس و محل نبض متوجه بوی هلو، لیمو، ریحان و گلابی خواهید شد. این ترکیب طبیعی میوه‌ای و شیرین، هیجان و شادی را در شما بیشتر می‌کند. پس از مدتی، این نت‌ها جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از ترکیب رزماری، ادویه و درخت سرو ساخته می‌شوند. بوی شیرین این نت‌‌‌های تند و گیاهی، انرژی و شادی را در شما ایجاد می‌کند. در ادامه و با گذشت ‌زمان، نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از مشک و چوب درخت گلابی تشکیل شده‌اند. پس از استشمام بوی این نت‌ها، تمرکز و اعتماد به‌ نفس بالایی خواهید داشت. رایحه خوش این عطر حس خوشبختی و شکوفایی بهار را به شما هدیه می دهد.

 

عطر دیویدف چمپیون Davidoff Champion

عطر دیویدف چمپیون Davidoff Champion

عطر دیویدف چمپیون یک عطر مردانه جذاب و محبوب که بسیار مناسب برای فصل بهار است. این عطر خوش بو توسط عطار مشهور اورلین گیچرد طراحی و در سال 2010 روانه بازار شد. دیویدف چمپیون طبع تند و تلخی دارد و نوع این عطر روغنی است. این عطر در گروه بویایی چوبی معطر قرار دارد و از ماندگاری و پراکندگی متوسطی برخوردار است.

با اسپری کردن چمپیون بر روی لباس، پوست و محل نبض، متوجه بوی نارنج و لیمو در فضا خواهید شد. این ترکیب در اولین استشمام شادی و طراوت را با خود به همراه می آورد. پس از گذشت مدتی نت های آغازین جای خود را به نت های میانی خواهند داد. نت میانی این عطر از گیاه باریجه و مریم گلی تشکیل شده اند. استشمام این رایحه گیاهی، انرژی مثبت و هیجان را با خود به همراه می آورد. در ادامه این نت های پیایانی هستند که جای نت های میانی را می گیرند. نت پایانی از خزه اوک موس و چوب سدر تشکیل شده است. استشمام این رایحه های چوبی و طبیعی، تمرکز و اعتماد به نفس را با خود همراه دارند.

 

تا اینجا با سه عطر مردانه که مناسب فصل بهار هستند آشنا شدیم. حال به سراغ عطر های زنانه می رویم.

عطر کوکو مادمازل شنل Coco Mademoiselle Chanel

عطر کوکو مادمازل شنل Coco Mademoiselle Chanel

عطر کوکو مادمازل شنل یک عطر زنانه جذاب و بسیار مناسب فصل بهار است. این عطر فوق العاده توسط عطار مشهور ژاک پولجه طراحی و توسط برند معروف شنل در سال 2001 روانه بازار شد. کوکو مادمازل طبع ملایم و شیرینی دارد و در گروه بویایی گل های مدیترانه ای قرار دارد. نوع این عطر زنانه ادو پرفیوم و دارای ماندگاری و پراکندگی بسیار خوبی است.

نت اولیه این عطر زنانه از پرتقال، ماندارین، شکوفه پرتقال و ترنج تشکیل شده است که کاملا حس و حال بهاری دارد. با گذشت زمان و ورود به نت میانی رایحه میموس، گل یاس، گل رز و یالانگ یالانگ استشمام می شود. با پایان نت میانی و شروع نت پایانی رایحه لوبیا تونکا، نعناع هندی، اپوپوناکس، وانیل، خس خس و مشک به مشام می رسد.

 

عطر اربا پورا سوسپیرو Sospiro Erba Pura

عطر کوکو مادمازل شنل Coco Mademoiselle Chanel

عطر اربا پورا یک عطر یونیسکس خاص و محبوب که مناسب برای فصل بهار است. این عطر در سال 2013 توسط برند مشهور سوسپیرو روانه بازار شد. طبع این عطر خوش بو شیرین و در گروه بویایی شرقی قرار دارد. نوع این عطر روغنی و از ماندگاری بسیار طولانی و پراکندگی بسیار خوب برخوردار است. این عطر یونیسکس مناسب هم زنان و هم مردان است.

این عطر زنانه در نت اولیه ی خود دارای رایحه ترنج و لیمو ترش می باشد در نت میانی می توانید رایحه ی نمونه های میوه ای را استشمام کنید و در انتها به رایحه ی وانیل و مشک ختم می شود که حس طراوت و خوشبختی بهار را با خود به همراه دارد.

 

عطر اکلت لانوین Lanvin Eclat

عطر اکلت لانوین Lanvin Eclat

اکلت لانوین یک عطر زنانه و محبوب و مناسب برای فصل بهار است. این عطر خوش بو توسط عطار معروف کارین دوبری طراحی و در سال 2002 توسط برند لانوین روانه بازار شد. اکلت لانوین دارای طبع ملایم و شیرین است و در گروه بویایی گل میوه ای قرار دارد. نوع این عطر روغنی و از ماندگاری خوب و پراکندگی متوسط برخوردار است.

به ‌محض اولین اسپری از اکلت لانوین روی لباس، پوست و محل نبض، متوجه بوی برگ چای و شکوفه‌ی درخت هلو خواهید شد. این ترکیب، به‌سرعت در فضا پخش شده و توجه اطرافیان را به سمت شما جلب خواهد کرد. با گذشت زمان، نت‌های میانی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. این نت‌ها از ترکیب پونه، مشک و ویستریا تشکیل‌ شده‌اند. پس از مدتی طولانی، متوجه تغییر مسیر خط بویایی این عطر می‌شوید. نت‌های پایانی که از چوب درخت سدر، گیاه اوسمانتوس و عنبر تشکیل ‌شده‌اند، به‌خوبی جایگزین نت‌های میانی می‌شوند. این عطر برای روز های بهاری بسیار مناسب و حس شکوفایی را به شما هدیه می دهد.

 

بهار فصل خوبی ها و نشانه طراوت و خوشبختی است و این عطر ها می توانند حس خوب بهار را به ما منتقل کنند.

 

شما میتوانید مطالب بیشتر در رابطه با دستگاه های رایحه افشان و عطرهای مختلف را در وب سایت حس برتر مشاهده نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید


باشگاه مشتریان

با عضویت در سیستم ارتباط با مشتری مجموعه حس برتر، سریعتر از همه می توانید از موجودی و قیمت محصولات و علاوه بر آن تخفیف های پلکانی و فصلی مطلع شوید...

مقالات مرتبط