×

رایحه های مناسب برای 3 مرحله در محل کار

5 بهمن 98 لوراک

ظاهر ما تاثیر بسیار زیادی بر طرف مقابل مخصوصا در برخورد اول میزارد و طرف مقابل از روی ظاهرمان به دنبال شخصیت ما می گردد.

میشه گفت رایحه های مناسب و بوی ما نیز در قرار هایمان کمتر از ظاهر تاثیر گذاری ندارد و به همان اندازه مهم است.

رایحه و بوی خوش از نظر هر فرد و در مکان های مختلف متفاوت است. یکی از این برخورد ها و مکان های مهم، مربوط به محل کار و برخورد هایی که در آن اتفاق می افتد مانند مصاحبه کاری و معاشرت با همکاران و مشتریان است.

 

رایحه های مناسب برای مصاحبه های کاری:

 

همان گونه که در ابتدا اشاره کردیم، رایحه و بو، مانند ظاهر در برخورد اول تاثیر بسزایی دارد و بسیار مهم است. از آن جایی که در بیشتر مواقع در مصاحبه های کاری برای اولین بار مدیر و کارمند هم دیگر را ملاقات می کنند، بهتر است در انتخاب عطر و ادکلن مناسب برای این مصاحبه ها وسواس زیادی به خرج داده و به آن توجه کنیم.

رایحه مناسب برای مصاحبه های کاری

تجربه نشان داده در اکثر مواقع مصاحبه های کاری در اتاق های کوچک و در بسته انجام می شود، پس به همین دلیل نباید در استفاده از عطر و ادکلن زیاده روی کنیم و یا عطر و ادکلنی انتخاب کنیم که رایحه و بوی تند و تیزی داشته باشد.

برای این گونه مصاحبه ها بهتر است از عطر و ادکلن هایی با رایحه و بوی ملایم و دلنشین استفاده کنیم تا تاثیر مثبتی بر روی آن مدیر یا کارمند بگذاریم. برای همراه داشتن رایحه و بوی ملایم و شیرین، می توانیم از عطر و ادکلن هایی استفاده کنیم که در آن ها از رایحه روغن ها استفاده شده است.

 

اگر شما دنبال این مقاله آمده اید پس قطعا فردی هستید که به خود و اطرافیانتان اهمیت زیادی می دهید.

حال با پیشنهاد های ویژه ما رو به رو خواهید شد: ادکلن و عطر زنانه گود گرل مخصوص خانم ها و ادکلن و عطر دیور ساواج مخصوص آقایانی که رایحه و بوی خوششان یکی از مهم ترین مورد های زندگیشان است.

 

رایحه های مناسب در هنگام کار:

 

استفاده از عطر و ادکلن و داشتن بوی خوش در محل کار ضرورت بسیاری دارد و این عطر و ادکلن باید ویژگی های خاصی داشته باشد.

رایحه مناسب در هنگام کار

از آن جایی که بدن در هنگام کار خسته می شود و بیشتر عرق می کند، رایحه و بوی عطری که استفاده می کنیم باید باید باعث سر حالی خودمان و همکارانمان شود و از ماندگاری بالایی برخوردار باشد. عطر و ادکلنی که در محل کار استفاده می کنیم نباید رایحه و بوی تند یا بسیار گرم داشته باشد، زیرا احتمال نارضایتی همکارانمان از این نوع رایحه ها بسیار است.

ای موارد دست به دست هم دادند تا عطر و ادکلنی با رایحه مرکبات گزینه مناسبی برای استفاده در محل کار باشد.

 

معاشرت با همکاران:

 

انسان موجودی اجتماعیست و با همکاران خود به سرعت رابطه دوستی برقرار می کند، از طرف دیگر دوستی و رفاقت با همکاران یا شرکای تجاری برای تداوم کسب و کار لازم و ضروریست. به همین دلیل حتما مواقعی پیش می آید که قبل و بعد از ساعت کاری یا در وقت استراحت، با همکاران یا شریک های خودمان معاشرت کنیم یا بیرون برویم.

معاشرت با همکاران

در چنین شرایطی باید از عطر و ادکلنی استفاده کنیم که، از یک طرف کلاس کاریمان را حفظ کند و از طرف دیگر رایحه و بوی خوش و دلپذیری داشته باشد. به این ترتیب عطر و ادکلن هایی که در آن ها از رایحه های مشک و عنبر استفاده شده، گزینه خوب و مناسبی به نظر می رسد. عطر و ادکلن هایی با رایحه چوبی نیز می توانند انتخاب خاص و خوبی در این مواقع باشند.

 

شما میتوانید مطالب بیشتر در رابطه با رایحه افشان ها و عطرهای مختلف را در وب سایت حس برتر مشاهده نمایید.


پاسخی بگذارید

2 دیدگاه در “رایحه های مناسب برای 3 مرحله در محل کار


باشگاه مشتریان

با عضویت در سیستم ارتباط با مشتری مجموعه حس برتر، سریعتر از همه می توانید از موجودی و قیمت محصولات و علاوه بر آن تخفیف های پلکانی و فصلی مطلع شوید...

مقالات مرتبط